Veel gestelde vragen

Wat is de risicoclassificatie van de Alviscan?
Medische systemen mogen volgens artikel 22 van de MDR geen eigen CE-markering dragen en daarom heeft de Alviscan zelf geen CE-markering. De (medische) apparatuur in het systeem heeft allemaal een eigen CE-markering.

Waar kan de Alviscan gebruikt worden.
De alviscan is ontworpen voor gebruik in een gezondheidszorgomgeving, zoals bijvoorbeeld: ziekenhuizen, revalidatieklinieken, huisartsenpraktijken, poliklinieken en bedrijven.

Kan je met ons EPD koppelen?
Omdat de Alviscan open communicatieprotocollen gebruikt op basis van HL7 en FHIR, kunnen we succesvol koppelen met alle EPD-systemen. Neem contact op voor verdere details.

Is het mogelijk om andere meetapparatuur in de Alviscan te integreren?
De Alviscan is modulair ontworpen, waardoor het mogelijk is om andere of extra apparatuur te integreren. Neem contact met ons op zodat we uw wensen in detail kunnen bespreken.